صندلی مدیریتی طبی

همانطور که می‌دانید کار کردن در طولانی مدت پشت میزها می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. اما از آنجایی که در ادارات افراد زمان زیادی را صرف نشستن می‌کنند، باید مطمئن باشند که صندلی راحتی دارند و در وضعیت مناسبی نشسته‌اند. بنابراین باید اشاره کرد که صندلی اداری یکی از تجهیزات بسیار مهم در سازمان‌ها و شرکت‌ها محسوب می‌شود. چرا که یک صندلی اداری مناسب می‌تواند در رفاه و بهره‌وری کارمندان و مدیران یک مجموعه تفاوت زیادی به وجود آورد. همچنین توجه داشته باشید که صندلی های اداری بخشی از دکوراسیون هر دفتر هستند. اما نباید در زمان انتخاب و تهیه صندلی فقط به زیبایی آن توجه نمود بلکه باید نگران اثرات سلامتی یک صندلی بد بر روی شخصی که از آن استفاده می‌کند نیز باشید. اگر شما نیز قصد تهیه صندلی های اداری مناسب را دارید، همراه ما باشید تا ویژگی های یک صندلی اداری خوب برای کارمندان را بگوییم.

صندلی اداری استاندارد چیست؟

صندلی‌های اداری نیز مانند هر وسیله دیگری از استانداردهای خاصی برخوردار می‌باشند. این استاندارد به این معنی است که از نظر ابعاد و اندازه، جنس و… دارای نسبت‌های طول و عرض مشخص هستند. این ویژگی‌ها بر اساس تجربه و پژوهش‌های علمی متعدد در طول زمان زیادی به دست آمده و رعایت آن‌ها در زمان طراحی و تولید صندلی سبب می‌شود تا یک صندلی امن و راحت با حداقل میزان فشار و خستگی عرضه شود. چرا که یک کارمند زمان زیادی از روز خود را به صورت متوالی روی این صندلی‌ها و مشغول به کار می‌گذارند. در نتیجه استاندارد نبودن صندلی‌های اداری می‌تواند بر روی کارایی و سلامت جسمی فرد اثرگذاری شدیدی داشته باشد. اما به طور کلی ویژگی‌ های یک صندلی اداری خوب برای کارمندان که باید از این ویژگی‌ها برخوردار باشد به شرح زیر است:

  1. برخورداری از قابلیت تنظیم ارتفاع
  2. استفاده از متریال و جنس روکش با کیفیت بالا
  3. داشتن مکانیزم چرخشی و تغییر شیب
  4. تضمین ایمنی و دوام برای وزن‌ های مختلف که یک ویژگی کلیدی در صندلی اداری است.
  5. دارا بودن تکیه‌ گاه مناسب برای سر و گردن
  6. داشتم پشتی کمر با کیفیت و حفظ وضعیت بدنی مناسب
  7. برخورداری از ثبات در صندلی اداری

خرید مبملان اداری خوب برای کارمندان

در نهایت باید توجه داشته باشید که وزن، نحوه نشستن و فاکتورهای مشابه دیگر همگی مواردی است که در خرید یک صندلی اداری مناسب اهمیت زیادی دارد. اما به طور کلی زمانی که روی یک صندلی مدت زمان زیادی نشسته‌اید باید روی آن احساس راحتی داشته باشید و برایتان مشکلی به وجود نیاید. بنابراین در زمان انتخاب و خرید صندلی باید استانداردترین و بهترین نوع آن را تهیه کنید.

فروشگاه کامپی سیستم با بهترین کیفیت و بدون واسطه با کیفیت ترین صندلی‌های ادراری را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهد و صندلی‌های خود را به گونه‌ای طراحی می‌کند که ویژگی‌ های یک صندلی اداری خوب برای کارمندان را دارا باشند.

این مجموعه طیف گسترده‌ای از صندلی‌های اداری شیک و استاندارد را ارائه می‌دهد. شما می توانید انواع صندلی‌های اداری با کیفیت این مجموعه را که شامل صندلی کارمندی کامپی سیستم مدل ۱۷۲۰، صندلی مدیریت کامپی سیستم مدل ۱۶۳۰ و دیگر مدل‌های دیگر که در قسمت محصولات کامپی سیستم مشاهده و خریداری کنید. خرید از این فروشگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می‌توانید با استفاده از شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *